Заказ продукции

Ваше право на голос

Как Вы нашли наше СТО?
 
Баннер

Двигатель

Motul GARDEN 4T 5W-30

Моторна олива для 4-тактних двигунів моторизованої садової техніки. Бензинові двигуни і дизелі.

Motul GARDEN 4T 10W-30
Тара (лiтр) Цiна €
0,6 5,75

ПРИЗНАЧЕННЯ

Олива спеціально розроблена для моторизованих садових інструментів та малої сільськогосподарської техніки. Використовується в усіх типах 4-тактних бензинових двигунах і дизелях, атмосферних чи з турбонагнітанням… Застосовується в газонокосарках, мотокосарках, самохідних їздових косарках, техніці для оброблення землі, мінітракторах… Спеціально розроблена для обладнання і інструменту, який використовується для прибирання снігу, які експлуатуються в холодний період року. Сумісна з усіма видами палива: етильований та неетильваний бензин, дизельне паливо, етанол, біопаливо. Сумісна з каталітичними нейтралізаторами.

ВЛАСТИВОСТІ

СТАНДАРТИ API SL/CF

Всесезонна енергоощадна олива створена за технологією Technosynthese®, базова олива якої підсилена синтетичними компонентами, задля забезпечення покращеного захисту двигуна на широкому діапазоні температур. Клас в’язкості SAE 5W-30 забезпечує легкий запуск двигун за низьких температур та його захист за високих робочих температур. Забезпечується чистота двигуна на усьому міжзмінному інтервалі. Використовується також для консервації техніки. Покращенні дисперсантні і детергентні властивості. Володіє антиокисними, протизношувальними, антикорозійними та протипінними властивостями.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути зміненим за власним розсудом, зважаючи на умови експлуатації. Motul Garden 4T 5W-30 може змішуватись з оливами на мінеральній і синтетичній основі.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Клас в’язкості SAE J300 5W-30
Густина при 20°C ASTM D1298 0.856
В’язкість при 40°C ASTM D445 69.5 мм2/с
В’язкість при 100°C ASTM D445 12.1 мм2/с
Індекс в’язкості ASTM D2270 169
Температура втрати текучості ASTM D97 -39°C
Температура спалаху ASTM D92 220°C
Лужне число ASTM D2896 10.1 KOH/г
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики продуктів з метою підвищення якості продукції без спеціального сповіщення.
Приведенні характеристики є довідковими і не є публічною офертою. – Вироблено в Франції.
Motul – 119 бульвар Фелікс ФОР, П/с 94-93 303, Обервіл’є, Франція. Представництво в Україні: www.motul.com