Редуктор

Motul Translube Expert 75W-90

МАСТИЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ РЕДУКТОРІВ ПІДВІСНИХ ДВИГУНІВ ЧОВНІВ І КОЛОНОК. Technosynthese®

Масло Motylgear 75W-80
Тара (лiтр)
Цена €
1
12,60

ЗАСТОСУВАННЯ

Диемульгуюча олива з високими експлуатаційними властивостями, спеціально розроблена для мащення редукторів підвісних двигунів човнів: EVINRUDE, FORCE, JOHNSON, MARIMER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA,…та ін. Спеціально розроблена для редукторів великих підвісних двигунів, які працюють під ударними навантаженнями, високими навантаженнями і на низьких швидкостях обертання чи при помірних навантаженнях та високих швидкостях обертання. Використовується в усіх системах передач з використанням шестерень, конічних шестерень, знижауючих передач… тощо.

Характеристики

API GL4 та GL5 
MIL-L-2105D

Олива Technosynthese® підсилена протизадирними додатками для забезпечення ефективного захисту від зношування, підвищеному супротиву за високих температур і для забезпечення подовженого терміну експлуатації. Продукт підсилений синтетичними базовими компонентами для підвищення стійкості оливної плівки навіть в самих екстремальних умовах експлуатації. Високі змащувальні властивості, для зниження тертя і зношування за високих температур. Клас в’язкості 90 забезпечує високу стійкість оливної плівки за високих температур і за високих навантажень, а також зменшує шумність роботи агрегатів. Володіє антикорозійними, протипінними, високими диемульгуючими властивостями.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Міжзмінний інтервал обрається згідно рекомендацій виробника техніки і може бути змінений в залежності від умов експлуатації техніки.
Рекомендована заміна – 1 раз в рік.
Не застосовується з електричними системами заднього ходу.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

Клас в’язкості

SAE J 306

SAE 75W-90

Густина при 20°C

ASTM D1298

0.858 г/см3

В’язкість при 40°C

ASTM D445

114.1 мм2 /с

В’язкість при 100°C

ASTM D445

17.1 мм2 /с

Індекс в’язкості

ASTM D2270

164

Температура застигання

ASTM D97

-42°C

Температура спалаху

ASTM D92

215°C

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики продуктів з метою підвищення якості продукції без спеціального сповіщення.
Приведенні характеристики є довідковими і не є публічною офертою. – Вироблено в Франції.
Motul – 119 бульвар Фелікс ФОР, П/с 94-93 303, Обервіл’є, Франція. Представництво в Україні: www.motul.com