Заказ продукции

Ваше право на голос

Как Вы нашли наше СТО?
 
Баннер

Двигатель

Motul Hybrid 0W-20

Енергоощадна олива для бензинових двигунів. 100% синтетика.

Motul 8100 X-lite 0W-30
Тара (лiтр)
Цена €
1
14,50
4
51,60

ЗАСТОСУВАННЯ

100% синтетична енергоощадна олива спеціально розроблена для Hybrid Electric Vehicles (H.E.V) та Plug-in Hybrid Electric Vehicles (P.H.E.V), сумісна з бензиновими двигунами останнього покоління, з турбонагнітачами чи атмосферними, з безпосереднім та непрямим впорскуванням, які розроблені для використання в них олив класу в’язкості 0W-20 з високими енергоощадними властивостями та дуже низькою динамічної в’язкістю HTHS ≥ 2.3 мПa.с (High Temperature High Shear). Також підходить для батарейних електромобілів (B.E.V), які оснащенні двигунами внутрішнього згорання, які використовуються в якості збільшувача запасу ходу. Підходить для сучасних бензинових двигунів, для яких регламентовано клас в’язкостіSAE 0W-20 або «Енергоощадні оливи» в класі в’язкості 16: стандарт API SN. Сумісна з каталітичними нейтралізаторами. Даний тип олив може бути несумісний з деякими двигунами. Перед використанням обов’язково перевірити керівництво з експлуатації автомобілів.

Характеристики

Стандарты
API SN-RC/ILSAC GF-5
РЕКОМЕНДАЦІЇ бензинові двигуни HONDA Hybrid / бензинові двигуни TOYOTA Hybrid 

Стандарт API SN повністю покриває вимоги стандартів API SM i SL. Оливи, які відповідають стандарту API SN володіють відмінною стійкістю до окиснення, кращий захист від утворення відкладень, забезпечує чистоту робочих поверхонь двигуна, забезпечують ефективний захист від зношування та підвищену продуктивність за низьких температур протягом усього періоду експлуатації оливи. Клас в’язкості SAE 0W20 мінімізує внутрішнє гідродинамічне тертя, дозволяє максимально оптимізувати витрати палива, особливо при холодних запусках двигуна. Низький клас в’язкості гарантує прискорене прокачування оливи по системі мащенні при запуску двигуна, сприяє швидкому наростанню тиску в системі мащення, швидкому нарощуванню обертів двигуна і пришвидшеному досягненні робочої температури. MOTUL HYBRID 0W-20 спеціально розроблена для задоволення потреб гібридних електричних автомобілів, таких як HEV, PHEV і BEV з подовжувачами запасу ходу, де двигуни внутрішнього згорання працюють лише в момент різкого гальмування і різкого старту електромобіля. Такі умови роботи двигуна обумовлюють специфічні вимоги до мастильних матеріалів, яким MOTUL HYBRID 0W-20 повністю відповідає.
Оскільки даний тип олив дозволяє зменшити витрати палива, відповідно зменшуються викиди СО2 з відпрацьованими газами в атмосферу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Інтервал заміни оливи обирається у відповідності з рекомендаціями виробника техніки та може бути зміненим з огляду на умови експлуатації автомобіля. MOTUL HYBRID 0W-20 за потреби може змішуватись з оливами на синтетичній і мінеральній основі. Перед використанням обов’язково звіритись з керівництвом по експлуатації автомобіля.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

Клас в’язкості

SAE J 300

SAE 0W-20

Густина при 20°C

ASTM D1298

0.846 г/см3

В’язкість при 40°C

ASTM D445

45.4 мм2 /с

В’язкість при 100°C

ASTM D445

8.5 мм2 /с

Індекс в’язкості

ASTM D2270

168

В’язкість HTHS при 150°C 

ASTM D4741

2.6 МПа·с

Температура застигання

ASTM D97

-36°C

Температура спалаху

ASTM D92

230°C

Вміст сульфатної золи

ASTM D874

0.89% ваги

Лужне число

ASTM D2896

8.5 мг КОН/г

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики продуктів з метою підвищення якості продукції без спеціального сповіщення.
Приведенні характеристики є довідковими і не є публічною офертою. – Вироблено в Франції.
Motul – 119 бульвар Фелікс ФОР, П/с 94-93 303, Обервіл’є, Франція. Представництво в Україні: www.motul.com