Заказ продукции

Ваше право на голос

Как Вы нашли наше СТО?
 
Баннер

4-х тактные

Motul ATV-UTV 4T 10W-40

Моторна олива для 4-тактних двигунів утилітарних мотовсюдиходів.
Мiнеральне.

KART 4T 10W40
Тара (лiтр)
Цена €
1
12,60
4
49,50

ПРИЗНАЧЕННЯ

Моторна олива, призначена для утилітарних квадроциклів і мотовсюдиходів, які оснащенні 4-тактними двигунами, які можуть юути поєднанні з коробкою перемикання передач. Може застосовуватись в техніці як з сухим зчепленням, так і з зчепленням в оливній ванні. Застосовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 і Euro 3, та оснащенні системами нейтралізації відпрацьованих газів: каталітичними нейтралізаторами, системами подачі свіжого повітря в систему вихлопу. Використовується в техніці для відпочинку та розваг. Застосовується з усіма типами палива: етильованим і неетильованим бензином, біопаливом.

ВЛАСТИВОСТІ

СТАНДАРТИ API SL/SJ
РІВЕНЬ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ JASO MA

Моторну оливу підсилено специфічним комплексом додатків, що забезпечує високі захисні властивості і високу стійкість оливної плівки. Високі змащувальні властивості зменшують тертя та зношування та подовжують термін безвідмовної роботи двигуна. Відповідність вимогам JASO MA забезпечує необхідний коефіцієнт тертя для надійної роботи зчеплення в оливній ванні: початок руху, прискорення і їзда на постійній швидкості. Клас в’язкості SAE 10W-40 відповідає більшості вимог сучасних виробників техніки. Низька випаровуваність забезпечує низьку витрату оливи на згоряння. Володіє високими миючо-диспергуючими властивостями. Володіє антиокисними, антикорозійними і протипінними властивостями. 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Міжзмінний інтервал обирається згідно рекомендації виробника техніки та може бути зміненим в залежності від умов експлуатації техніки. Може змішуватись з оливами на синтетичній та мінеральній основі.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Колір Візуально  жовтий
Клас в’язкості SAE J 300 SAE 10W-40
Густина при 20°C ASTM D1298 0,864
В’язкість при 40°C ASTM D445 100,1 мм²
В’язкість при 100°C ASTM D445 14,9 мм²
Індекс в’язкості ASTM D2270 156
Температура втрати текучості ASTM D97 -30°C
Температура спалаху ASTM D92 224°C
Загальне лужне число ASTM D2896 6.4 мг KOH/г
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики продуктів з метою підвищення якості продукції без спеціального сповіщення.
Приведенні характеристики є довідковими і не є публічною офертою. – Вироблено в Франції.
Motul – 119 бульвар Фелікс ФОР, П/с 94-93 303, Обервіл’є, Франція. Представництво в Україні: www.motul.com